הבית

לעיצוב ומיתוג

- מאז 2003 -
פתרונות עיצוב כוללים לחברות טכנולוגיה וארגונים גדולים
arrow down

על הסטודיו

היי, סטודיו בהיר - נעים להכיר!

סטודיו בהיר הוא צוות של 9 מעצבות רב תחומיות, סקרניות וכישרוניות, החולקות מזה למעלה מ-15 שנה את התשוקה ליצירה של חוויות עיצוב דיגיטליות (אך לא רק...), תוך מתן דגש על השגת התוצאות הטובות ביותר עבור לקוחות הסטודיו.

סטודיו בהיר מתמחה בקשת של פתרונות עיצוב, הן בתחום הדיגיטלי המתקדם והן בתחום הדפוס הקלאסי והמוכר.

בנישה הדיגיטלית אנו מתמחות במגוון שירותים; החל מעיצוב ומיתוג אתרי אינטרנט ואפליקציות, דרך יצירת דפי נחיתה ובאנרים וכלה בפתרונות עיצוב ומיתוג ייחודיים המותאמים לצרכי הלקוחות השונים והמשתנים.

יחד עם זאת, גם בתחום הדפוס תוכלו למצוא אצלנו בסטודיו מענה מקצועי ואיכותי הכולל סל שירותים כגון יצירת ברושורים, פליירים, אריזות, הקמת תערוכות, עיצוב קטלוגים, ספרים, מגזינים ובעצם כל שירות עיצוב או מיתוג העולה על דעתכם. פשוט ה-כ-ל!

מתוך ההבנה כי מיתוג ועיצוב הינם תחומים אינטנסיביים, דינמיים וכאלה המציבים סטנדרטים גבוהים למבקשים לעסוק ולהצליח בהם, אנו בסטודיו בהיר עושות לילות כימים בכדי ללמוד, להתעדכן ולהמציא את עצמנו בכל פעם מחדש כאשר לקוח מתדפק על דלתנו.

בלב הפסטורליה של עמק יזרעאל הקסום ותחת האווירה הייחודית של קיבוץ גזית - סביבה אידיאלית למבקשים השראה יצירתית - מעצבות הסטודיו עוסקות באהבה, במסירות ובנאמנות ביצירת המוצרים האיכותיים ביותר בעבור עשרות לקוחותינו.

אנו בסטודיו בהיר מאמינות כי תקשורת ישירה ופתוחה אל מול הלקוח, הקשבה לרצונותיו וצרכיו המשתנים, כמו גם פיתוח דינמיקה של שיתוף פעולה הם מרכיבי המתכון להצלחה ולהגעה לתוצרים המוצלחים  ביותר.

אז למה לעבוד איתנו?

כי אנחנו טובות במה שאנו עושות! כן, כן, בלי להתיפייף ובלי להתנצל. יעידו על כך שלל לקוחותינו הותיקים והמרוצים וכן תיק העבודות הרחב שלנו, שרק הולך וגדל ככל שהזמן חולף. אבל עזבו אתכם מהבטחות, כנסו לתיק העבודות שלנו להתרשמות ותראו בעצמכם!

מקצועיות - סטודיו בהיר גאה מאוד ביכולותיו המקצועיות המכוונות לסטנדרט הגבוה ביותר. "אלוהים נמצא בפרטים הקטנים" - כך נאמר - ועל כן גם אנחנו מקפידות על כל פרט ופרט בתהליך המרתק של בניית המיתוג והעיצוב ללקוחות הסטודיו. אצלנו לא מכירים את המושג 'להתפשר' ולכן אנו דואגות לספק רק מוצרים ברמה הגבוהה ביותר.

עדכניות - בעולם של טכנולוגיות מתחדשות בקצב הולך וגובר, להיות עם היד על הדופק זהו שם המשחק! במסגרת חבילת השירותים של סטודיו בהיר מגולמת ההבטחה לעמידה מלאה בקצב ההתפתחויות בתחום העיצוב והמיתוג, כך שלמעשה לקוחותינו נהנים ממגוון רחב של פתרונות המותאמים לכל שינוי המתרחש בשוק, ובסופו של דבר נשארים רעננים ועדכניים.  

מסירות - עיצוב ומיתוג עושים באהבה, או לא עושים כלל! את היחס האישי, השאיפה למצוינות והרצון הכנה שכל לקוח שלנו יהיה מרוצה תוכלו לזהות כבר מהרגע הראשון. אנו מאמינות כי הצלחת כל פרויקט תלויה קודם כל באנשי המקצוע ונכונותם לספק את התוצאות הטובות ביותר. סטודיו בהיר מחויב באופן טבעי להשקיע את כל כולו בהגשמת מטרות לקוחותיו, וכאמור, הדבר ניכר בכל פרויקט שביצענו עד היום.

מהירות - במציאות עסקית המתקדמת בצעדי ענק, אתם צריכים שירותי עיצוב ומיתוג מהירים ואיכותיים! סטודיו בהיר יוצא תמיד מתוך הנחה כי את מוצריו היה עליו לספק כבר אתמול. אז אם אתם צריכים סטודיו לעיצוב ומיתוג שיעמוד בקצב האינטנסיבי של העולם הדיגיטלי של ימינו - ללא התפשרות על רמת המוצר - הגעתם למקום הנכון!

אז זהו, אלה אנחנו, סטודיו בהיר!

אם עיצוב ומיתוג איכותיים זה מה שאתם מחפשים, אז נשמח מאוד להכיר!  

limud
לימוד וסקר שוק
ifyun
איפיון והגדרת היקף העבודה
concept
בניית קונספט גראפי
itzuv
עיצוב כלים שיווקיים
ashaka
השקה
body_right_element
עבודות נוספות icon plus

לקוחות נוספים

body_left_element
happy_left_quote

Successful businesses start with Clear branding

happy_right_quote happy_bg
icon plus